Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

אודות- 

הכניסה שלכם 

להייטק_ ]

לפני שאתם מתחילים ללמוד אצלינו-

חשוב להבין לאן אתם נכנסים :

[מי
אנחנו?] — אודות
title-shape1הייטק לכולם

היכולת להצליח בתחום ההייטק תלויה בפונטציאל המתבטא ביצירתיות,חשיבה ״מחוץ לקופסא״ והשקעה, אך ללא קשר לפרמטרים המנבאים הצלחה במקצועות הקונבנציונאלים ( מספר יח״ל, ציון פסיכומטרי וכדו׳ ) לכן ,החברה מאפשרת 2 שיעורי ניסיון ללא תנאי קבלה מוקדמים! בשיעורים אלו על הסטונדט ווהתלמיד בשיתוף פעולה עם צוות המרצים לקבל החלטה על התאמה\אי התאמה לקורס המיועד.

title-shape1מחיר

על מנת לייצר מציאות שבה כל אדם יקבל את הכלים המשמעותיים ביותר לכניסה לשוק העבודה בתחום ההייטק , החליטה החברה על מחיר אחיד ,מוזל ומוסכם מראש לכל שעת קורס, על מנת לאפשר לסטודנטים במהלך הקורס להתרכז אך ורק ברכישת הידע המקצועי .

title-shape1מיקום

במקרים רבים,ועל פי דרישות הארגון,החברה מבצעת את הקורסים שלה בחברות ובארגונים עצמם ,כאשר מבנה הסילבוס מותאם ספציפית לבקשת הארגון, כך שהסטודנטים מקבלים יחס אישי המותאם לאותו מוסד

title-shape1ייעוץ לימודים והכוונה

ם אתם חושבים להתמקצע בתחום המחשבים אתם בוודאי מבררים על אפשרויות הלימוד השונים אשר יקנו לכם את הכלים המקצועיים להשתלב בהצלחה בתחום המחשבים וההיי טק.

title-shape1השקעה

לאחר שבחרתם קורס מחשבים איכותי וודאו כי יש לכם את הפניות להשקיע בו משמעותית. לא די להגיע אל הקורס וללמוד בכיתה, עליכם לשנן, להתנסות, לבדוק ולחקור, רק כך מגיעים לתוצאות טובות ומצליחים בתחום.בתחומי ההיי טק התעסוקה שוקקת והענף דינאמי. על כן קיים ביקוש נרחב להשתלבות בענף בין השאר בעקבות תנאי ההעסקה הגבוהים המתבטאות בעיקר במשכורות גבוהות מהממוצע בשוק. בנוסף מדובר בתחום מאתגר עם אפשרויות שדרוג מקצועי לטווח ארוך בעזרת התמחויות שונות.

img2
[קורסים
מקצועיים/>
<1> קורס סייבר והאקינג !

תכנית לימודים מקיפה באורך של כ – 280 שעות אקדמיות, מכינה לקראת ההסמכות הבינלאומיות המבוקשות בתעשייה, הכוללת ניהול רשתות עם מתגי Cisco, עבודה עם מוצרי Check Point, הכרת תשתית קוד פתוח (Linux), תכנות ב Python והכשרת האקינג נחשקת – CEH

<2> קורס לינוקס – Linux

קורס לינוקס הוא אחד הקורסים המבוקשים בתחום המחשבים. בקרב מפעלי הייטק וכן במפעלי תעשייה וחברות שונות נעשה שימוש נרחב בתוכנה.

<3> קורס מנהל רשת

קורס מנהלי רשת MCSE 2016/ MCSA/ MCITP -קורס MCSE מכסה שורה ארוכה של מערכות מיחשוב ותקשורת של מיקרוסופט ברמה מתקדמת להכשרה בינלאומית. 

<4> שפת #C – קורס סי-שארפ

קורס סי שארפ מתייחס לשפת תיכנות של חברת מייקרוסופט הידועה. השפה מותאמת בין השאר לטלפונים חכמים ולרשת האינטרנט, והיא נפוצה מאוד לתיכנות מונחה עצמים.

<5> קורס Javascript כולל JQuery

שולטים ב – javascript? רוצים לדעת יותר? לקבל יותר ידע וכלים? ליהנות משליטה מתקדמת ולהוביל פרוייקטים משמעותיים בתחום? הצטרפו אל קורס javascript מתקדם ותוכלו גם אתם להפוך לחלק מנבחרת המתכנתים המובילים בתחום.

[מטודולוגיית
לימוד_>

קורסי IT יכולים לעזור לך להפוך את חווית ההכשרה בענף לקריירה מבריקה כמתכנת, איש מקצוע ברשת, תמיכה טכנית, מומחה אבטחה ועוד.
/>

img7

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת