Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס לינוקס – Linux 

קורס לינוקס הוא אחד הקורסים המבוקשים בתחום המחשבים. בקרב מפעלי הייטק וכן במפעלי תעשייה וחברות שונות נעשה שימוש נרחב בתוכנה.  לינוקס היא מערכת הפעלה שמוכרת להרבה יותר אנשים בכל רחבי העולם. זו היא מערכת בקוד פתוח שיכולה להשתפר כל הזמן בזכות שינויים חיוביים שמכניסים בה מפתחים שונים מכל קצוות הגלובוס. זאת להבדיל ממערכת ההפעלה ווינדוס שנשארת קבועה וזוכה לעדכון רק כשמיקרוסופט רוצה בכך.

מה זה Linux?

כיום מגוון מערכות ארגוניות עושות שימוש נרחב בפריסת מערכות לינוקס. מדובר על תחנות קצה, על מרכזיות תקשורת ואפילו על שרתי בסיסי נתונים של מגוון מוצרים ארגונים ומבחר אפליקציות. עוד יש לציין שגם יש מגוון גופי מחקר שמוצאים לנכון להיעזר במערך זה על מנת לעצב פלטפורמה נוחה ומסודרת עבור בדיקות ופיתוח- כך שללא ספק מדובר על מערכת שלמה ורבת חשיבות עבור מגוון יישומים.

תנאי קבלה לקורס :
{  אנגלית טכנית ברמה גבוהה
{  התמצאות קודמת במערכות הפעלה..
img2
[קצת על
הקורס שלנו/>
<1> נושאי לימוד

נושאי הלימוד שמועברים במסגרת קורס לינוקס נמנים עם כמה מהבאים: מודל השכבות OSI, תקשורת ערוצים, טופולוגיות, ניהול משאבים, ארכיטקטורות רשת, התקנת לקוח, שליטה בהתקני המערכת, העברת אותות, טיפול בתקלות, ניהול קבוצות ומשתמשים, שירותי אינטרנט, רשתות תקשורת מחשבים, תקנים בינלאומיים לחומרה, חיבור למערכת חלונות, הגדרות המערכת וכן הלאה. תנאי הקבלה לקורס משתנים על פי מוסד הלימודים הנבחר. בחלק מהקורסים ישנה דרישה לידע וניסיון קודם בענפי רשתות התקשורת, הסיסטם וניהול מערכות בלינוקס. בקורסים אחרים מספיקה היכרות בסיסית בלבד עם סביבת מחשבים ועם מערכת ההפעלה חלונות. 

<2> קהל יעד

קורס לינוקס מיועד עבור כל מי שעובד בסביבת מיקורסופט  ומעוניין להמשיך להתפתח בסביבה של קוד זה, (לינוקס). על מנת להירשם ללימודים יש להפגין יכולות מעשיות בניהול מערכות הפעלה, (מבית וינדוס), יש לשלוט במושגים והגדרות של מבחר שרתי רשת נפוצים ויש להיות בקיאים בשפה האנגלית ברמה גבוהה. כמו כן מי שעומד בדרישות ומבקש לעבור קורס לינוקס, צפוי למצוא מערך לימודים שכולל הרצאות, סימולציות, הדגמות, תרגול רב וחשיפה אל ספרות מקצועית.

<3> השימוש הנרחב במערכת הפעלה פרקטית

 לינוקס יכולה לספק מענה הולם גם למכשירי כף יד. כך גם חברות שעוסקות בפיתוח של מוצרים סלולאריים ושל התקנים חכמים אחרים מסתמכות על מערכת הפעלה זו בזכות הפלטפורמה המצוינת והמתקדמת שהיא מציעה. חברות שעוסקות בתחום של פיתוח מערכות משובצות מחשב עושות שימוש בלינוקס על מנת ליישם על המערכת את מגוון הפרויקטים שלהן. 

<4> קורס לינומטרות הלינוקס בתעשייה

במעט מאד מקומות תעשייתיים נראית מערכת ההפעלה מותקנת בעמדת עבודה. לרוב, הייעוד של מחשב להיות מחשב לינוקס הוא לצורך היותו מחשב שרת באותו ארגון. כיום בשוק – מעטים מאד הם האנשים שיודעים להתנהל בלינוקס, להבין את מבנה מערכת הקבצים בה, וכמובן – לבצע מניפולציות ופקודות תכנות במסגרת פלטפורמה זו.

[כלים בסיסיים
בסיום הקרוס_>
  1. החזקת מחשב-שרת בו מותקנת לינוקס.
  2. ביצוע מניפולציות לטובת תחזוקה תקינה של השרת.
  3. הכשרת התלמידים להבנת שיגרת לינוקס, קריאת מערכות קבצים, הבנת מיקומם, וכד'.
img7

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת