Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס HTML 

בניית אתר אינטרנט 

פשוט

Hyper Text Mrkup Language

"החדר האחורי" של כל אתר אינטרנט.

מה זה HTML ?

HTML היא השפה או במילים אחרות, החדר האחורי של כל אתר אינטרנט. מה זה אומר? מה שאנו רואים בפועל מול עינינו כשאנו נמצאים בתוך אתר אינטרנט, זה המבנה שלו, הגרפיקה וכמובן הטקסט , אך בנייתו לא פשוטה. לכל אתר אינטרנט יש את ה"חדר האחורי" שלו בו הוא נבנה, הקוד שמנו נבנה. המונח HTML מציין את ראשי התיבות Hyper Text Markup Language : . מדובר בשפת תגיות שמטרתה היא ליצור ולעצב עמודי אינטרנט. שפת HTMK נחשבת כיום כתקן ברשת האינטרנט ולא ניתן לעבוד בלעדיה בתחום. ההתפתחות של האינטרנט כיום היא מסחררת ובעקבות כך הדרישה לאנשי מקצוע מומחים בתכנון, בנייה, הקמה של אתרי אינטרנט, עיצוב ותחזוקה שוטפת של אתרים וכן הלאה, גדלה משמעותית. קורס HTML מספקים למשתתפים את כל הידע הנחוץ לשימושיה הבסיסיים של השפה באתרי האינטרנט. מטרת הקורס היא הכרת הקוד על בוריו והיכולת לתפעל אותו בצורה מקיפה.טרפים היום אל קוML במהלך קורס HTML מקבלים ידע וכלים רבים המאפשרים לבצע שינויים או עריכות באתרים וממשקים קיימים הכתובים באמצעות HTML וכמובן לתכנת אתרים חדשים באמצעות שפה זו.

למי מיועד הקורס?
{ אנשים בעלי רצון ומוטיבציה ללמידה והצלחה
{ אנשים שרוצים להשתלב במעגל העבודה בתחום
{ אנשים בעלי ידע קודם בעולם המחשבים ובתכנות
img2
[קצת על
הקורס שלנו/>
<1> כתיבת הטקסט

כתיבת הטקסט היא לימוד שפת HTML על כל נדבכיה. למעשה, השם הרשמי של השפה כיום הוא HTML5 אשר בשונה מהגרסה הרגילה מאפשרת תכנות מהיר וקל יותר בהשוואה לגרסאות קודמות. שני נושאי הלימוד המעשיים ביותר בשפת HTML הם נושא ה- DIV, אטריביוט HTML אשר על הקוד התחום בו ניתן לעשות מניפולציות בקלות יחסית, וכמובן הטבלה של HTML אשר יכולה להיות גם חסויה ללא קווי מתאר, אך נוכחותה מקלה מאד הן על הקורא והן על המתכנת בשל כך שהטקסט סימטרי וישר פלס.

<2> כתיבת הקוד ששולט בצורות ובצבעי הפונטים

קוד זה נקרא בשפה המקצועית CSS והוא יילמד במסגרת קורס HTML. באתרים רשמיים של ישות פרטית או ציבורית הקוד קבוע בכל העמודים מבחינת צבע, רקע וצורות כתב, ולא בכדי, משום שגובש קוד CSS כולל לאתר כולו. ניתן להגביל חלקים מסוימים מקוד CSS לרמת העמוד ואפילו לרמת האזור המסוים בתוך אותו עמוד. יצוין כי מרגע יצירת דף CSS לא צריך לחזור על תכנות הצבעים והפונטים גם בדף ה- HTML עצמו, משום שהם ייושמו אוטומטית בו אלא אם כן יתוכנת אחרת.קורס

<4> נושאי לימוד עיקריים

הקורס נועד להכשיר מומחי HTML העוסקים בבניית אתרים מקצועיים ונחשבים להכרחיים כיום בכל חברה שהיא, בית עסק, מוסדות וארגונים. נושאי הלימוד המרכזיים המועברים במסגרת קורס HTML נמנים עם כמה מהבאים: שפת תכנות JAVA, שליטה בעיצוב הקישור, כתיבת קודים בסיסיים, אינדקסים ומנועי חיפוש, העלאת אתרים לשרת CSS, עיצוב תגיות ומשמעותן, רשימות וקישורים, שילוב תמונות, טיפול בעברית ב- HTML, שילוב מולטימדיה ב- HTML, סוגי שדות קלט, תגיות META, מסגרת מולטימדיה, תכונות, מבנה מסכי HTML וכן הלאה.

<6> קהל היעד

קהל היעד הוא לרוב אנשים שמתמחים בבניית אתרים וכיוון שכל בית עסק מבקש להקים אתר, מדובר על לימודים מאוד פופולאריים. בנוסף מדובר על לימודים שבחלקם המהותי הם תיאורטיים, אך יחד עם זאת הם גם משלבים לא מעט תרגול מעשי.

[תחומי הלימוד
בקורס_>

תחומי הלימוד בקורס יכללו הן תכנים תיאורטיים והן תכנים מעשיים וביניהם מבנה תכנים של HTML, קוד ה – HTML והשימוש היישומי בו, כתיבתו וכד', אופן וכלי כתיבת HTML, תגיות, תגיות עיצוב ומשמעותן של התגיות, שילוב מולטימדיה ב – HTML, שילוב תמונות ב – HTML, תגיות META, בניית טפסי HTML, תכנות עיצוב ותגי טבלאות, JAVA, טיפול בעברית ב – HTML, ועוד תכנים רבים נוספים שהיריעה כאן קצרה להם.

img7

הקורס נועד להכשיר מומחי HTML העוסקים בבניית אתרים מקצועיים ונחשבים להכרחיים כיום בכל חברה שהיא, בית עסק, מוסדות וארגונים. נושאי הלימוד המרכזיים המועברים במסגרת קורס HTML נמנים עם כמה מהבאים: שפת תכנות JAVA, שליטה בעיצוב הקישור, כתיבת קודים בסיסיים, אינדקסים ומנועי חיפוש, העלאת אתרים לשרת CSS, עיצוב תגיות ומשמעותן, רשימות וקישורים, שילוב תמונות, טיפול בעברית ב- HTML, שילוב מולטימדיה ב- HTML, סוגי שדות קלט, תגיות META, מסגרת מולטימדיה, תכונות, מבנה מסכי HTML וכן הלאה.

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[מה
הולכים
ללמוד
בקורס_ ]
01/ HTML - מבנה דף
02/ HTML - תגיות פלט
03/ HTML - תגיות קלט
04/ CSS - מושגי יסודות
05/ Selector - CSS
06/ Combinations - CSS
07/ Formating - CSS
08/ CSS - הורשה
09/ CSS - עיצוב מדורג - Cascading
10/ Page Layout - Float - CSS
11/ CSS - עיצוב טבלה רק על ידי DIV
12/ פרוייקט גמר בקורס HTML
[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת