Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס תכנות למתחילים - 

Object Oriented 

חולמים להיכנס לעולם ההיי טק? שואפים להשתלב בתעשיית המיחשוב? מרגישים שהתחום הזה קורץ לכם ומתאים ליכולות שלכם? קורס תכנות הוא קורס שיכול לתת לכם כלים מקצועיים על מנת לצאת לשוק העבודה המתפתח ביותר כיום.5 דברים חשובים שכדאי לדעת על קורס תכנות

 

תכנות הוא אחד התחומים הכי פופולריים ומבוקשים בעולם, למעשה כל פעולה דיגיטלית שאנחנו עושים נתמכת על ידי מערכת שמישהו טרח לתכנת. אפליקצייה בפלאפון, אתר אינטרנט, כל ממשק עבודה או מערכת ניהול ואמצעי טכנולוגי אחר מתוכנתים. נבחרת מתכנתים העולמית מונה עשרות אלפי אנשים ואולי יותר, כל אחד מהם משתמש בממשק תכנות אחר.

הדרך הקצרה שלכם אל עולם ההייטק

תחום ההייטק בכלל, ותחום התוכנה בפרט, הינו תחום פורה מאוד בארץ, שתמיד מחפש עוד ידיים עובדות. תמיד יהיו אנשים עם רעיונות לתוכנות חדשות, ולכן תמיד יהיה צורך במתכנתים אשר יהיה ביכולתם להוציא את הרעיונות הללו לפועל. אין צורך לפרט על המשכורות הגבוהות יחסית בתחום, וכן על תנאי ההעסקה הטובים ביחס לתחומים אחרים.

קורס תכנות אינו דורש תואר ראשון במחשבים
גם אם אין לכם תואר ראשון במחשבים וגם אם אתם לא מהנדסים המגיעים מעולם הטכנולוגיה הרי שאין כל מניע שלא תלמדו תכנות. מדובר בסופו של דבר בהתמחות שניתן לרכוש אותה ובידע שזמין מאד ללמידה. מה שאצם כן זקוקים לו זה ידע בסיסי במחשבים וגם שליטה בשפה האנגלית. קורס תכנות
קורס תכנות מכשיר את תלמידיו הן בשפות סטטיות והן בשפות דינאמיות. בשפות סטטיות תוצאת המעשה התכנותי ידועה בזמן אמת בהינתן COMPILER הבוחן את ההתנהלות של המתכנת, ממש כשם שבכתיבה במעבד תמלילים יש מתקן שגיאות בזמן אמת. מעבר לכך, גם אם העבודה התבצעה כמו שצריך, הקשה על מקשים מתאימים מראה לאן כל משתנה שנקבע בתוכנה שבנית נותב בתוך זיכרון המחשב: בתוך איזו מחסנית הוא הושם. בשפה דינאמית, לעומת זאת, אין COMPILE ואין תיעוד של הזיכרון. נכונות המעשה התכנותי נקבעת בהתאם לצפייה בתוצאה הסופית.
img2
[קצת על
הקורס שלנו/>
<1> תחומי הלימוד:

קורס תכנות משתמש בתורות ובאמצעים כמו גם בכלים השונים ללימוד תכנות, ביניהם מתמטיקה, לוגיקה, אלגוריתמים, סטטיסטיקה, בינה מלאכותית, מערכות הצפנה, מסדרי נתונים כל אלו על מנת לבסוף להיות מוכשרים בבניית תוכנה.

<2> קורס תכנות – מה לומדים שם?

ראשית נבין מה זה בכלל תכנות? כפי שמרמז השם – תכנות הוא בעצם כתיבת תוכנה. המחשבים שלנו אינם יודעים קרוא וכתוב אך הם מבינים היטב "שפות מחשביות" הנקראות תוכנות. על מנת שהתוכנה תעבוד ותעשה מה שהמשתמש או המפעיל שלה רוצים שהיא תעשה הם צריכים לבצע תכנות, כלומר לתרגם את מה שהם עושים, אומרים או צריכים מהשפה שהם מדברים לשפה שהמחשב מבין.

<3> עם אלו כלים יוצא בוגר קורס תכנות מן המסגרת הלימודית?

עבודה עם מסדי נתונים ושילובם בדפי אינטרנט, עבודה עם תזמוני אירועים מתוכנתים ב- THREADING, שימוש בממשקים גראפיים GUI לעטיפת התוצר התכנותי שיצרנו, פיתוח וולידציות במילוי טפסים באתרים למניעת הפלתם, ואפילו – לימוד ארכיטקטורת שרת דוט נט ושינוי תכונות התנהגותיות שלו ב- WCF. באמצעות קורס תכנות יזכה התלמיד לדעת לבצע משימות תכנותיות, ווביות ובתוך השרת בו הוא עובד.לימודי התכנות מהווים את הבסיס עבור כלל טריטוריית ההייטק. מכאן שמתכנתים מהווים נדבך מהותי ולולא מתכנתים לא ניתן היה להמשיך ולפתח מגוון מוצרים ותוכנות חכמות.

<4> דוגמאות לשפות תכנות סטטיות ודינאמיות

דוגמה לשפות סטטיות: שפות צד שרת באמצעותן בונים תוכנות, ואפליקציות ווביות המצריכות קריאה לשרת (למשל אפליקציית חיוב אשראי): סי שארפ ו- וי בי דוט נט. דוגמה לשפות תכנות דינאמיות: שפות מלל המייצרות מבנה טקסט ולא תוצר פונקציונלי – כמו HTML, HTML5. גם שפות שכן מייצרות פונקציות אך לא קוראות לשרת הן שפות דינאמיות: ג'אווה סקריפט למשל, שמכילה בדיוק את הפקודות של סי שארפ, אך ללא האלמנט הסטטי. נכונות המעשה נקבעת על ידי צפייה בתוצאה בלבד.

[שפות התכנות

קורסי תכנות שונים עוסקים בשפות שונות, כשרובם שמים דגש על שפות התכנות הנפוצות ביותר לשימוש, ולכן גם המבוקשות ביותר בשוק התעסוקה. יש קורסים אשר בהם תוכלו למוד שפת C או C++, שפות שימושיות ביותר שיכולות לשמש לתכנות במגוון סגנונות. קורסים אחרים מתמקדים בשפות תכנות באמצעותן ניתן לכתוב קוד של אתרי אינטרנט, כמו למשל JAVA (המבוססת על C++), פייטון או HTML.

הקורסים השונים משלבים תכנים נוספים מלבד שפות התכנות עצמן, כמו למשל תכנים מתחום האינטרנט או הרשתות. בנוסף, הקורסים נותנים בסיס מקוצר של מתמטיקה ולוגיקה, מקצועות החיוניים להבנת פעולת המחשב ושפות התכנות השונות.

img7

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת