Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס יסודות התכנות - 

שפת #C - קורס סי-שארפ

קורס סי שארפ מתייחס לשפת תיכנות של חברת מייקרוסופט הידועה. השפה מותאמת בין השאר לטלפונים חכמים ולרשת האינטרנט, והיא נפוצה מאוד לתיכנות מונחה עצמים. נושאי לימודי מרכזיים :

 אופרטורים ומשפטי בקרה, מחרוזות, אוספים ומערכים, מבנים, מחלקות, הורשה, תחביר השפה ועוד נושאים שונים ומגונים שמומלץ ללמוד. קורס סי שארפ הוא קורס המכשיר את תלמידיו לתכנת בדוט נט. סי שארפ והשפה המתחרה וי בי דוט נט הן שתי שפות התכנות המהוות את אבן הבניין המרכזית בדוט נט. השתמשת בדוט נט לבנות אתר? לבנות צד שרת של אתר? לפתח תוכנה? לפתח תבנית אנימציה מתוכנתת ב- WPF? כל האלמנטים הללו בסופו של דבר, הם אלמנטים שחייבים בתכנות וי בי דוט נט או סי שארפ.

מהם הנושאים שיילמדו בקורס סי שארפ?
1. נהיגה בסיסית בשפת התכנות: קריאה למשתנים, שימוש בהתניות ולולאות.
2. שימוש בממשקי GUI לעטיפת מוצר התכנות בגרפיקה: WINFORM, WPF.
3. שימוש בסי שארפ לתכנות צד השרת של אתר האינטרנט.
4. לימוד תזמון אירועים בסי שארפ (Threading).
5. שימוש בסי שארפ לתכנות ההתנהגות של השרת המארח באמצעות הכלי הדוט נטי WCF.
<ללמוד שפת תכנות
שיש לה ייחוד משלה>
בעולם המחשבים יש מספר לא קטן של שפות תכנות כשכל שפה מציגה את יתרונותיה וחסרונותיה ואת הנוחות או אי הנוחות להפיק ממנה את המיטב כשרוצים לכתוב כל שורת קוד שהיא. שפת C מאפשרת לכל מתכנת לנצל היטב את משאבי המחשב באופן היעיל ביותר. השימוש בשפה זו נעשה לרוב במערכות שונות בעזרת היכולת לעבוד איתה בצורה ממוקדת ולעשות בה שימוש כשנדרש גם חיבור בין מערכות שונות, תוכנה וחומרה. החל מהכרת העקרונות של שפת תכנות זו והבנת הבסיס שלה, דרך לימודי תחביר, טיפוסי נתונים ומבנים, וכלה בלמידת המשתנים שיוצרת שפה זו והממשקים איתם עושים אינטגרציה, הסטונדט מפתח מיומנות של כתיבת שורות הקוד עבור מערכות מחשוב.
img2
[קצת על
הקורס שלנו/>
<1> מהות הקורס

קורס סי שארפ הינו קורס העוסק לא רק בתיאוריה של שפת התכנות בסביבת ה NET אלא בעיקר בפרקטיקה, על מנת להכשיר את הבוגרים לצאת אל שוק העבודה כשבידם הידע המתאים. במהלך הקורס ישנם תרגולים רבים, המתחילים מהרמה הבסיסית ומתקדמים הלאה, בכדי לאפשר את אותה בקיאות הנדרשת בעולם העבודה בסביבת הפיתוח של NET.

<2> למי הקורס מתאים

קורס סי שארפ יתאים למי שמעוניין להשתלב בעולם של ה NET. אם מעניין אתכם לפתח יישומים או אפליקציות לאינטרנט או לסמארטפונים, הרי שקורס זה הוא כמעט בגדר חובה. בנוסף לכך, ניתן ללמוד את הקורס בשילוב עם שפות תיכנות נוספות, כחלק ממכלול של מערך ידע.

<3> לימוד כל מרכיבי השפה

במסגרת קורס סי שארפ תלמדו שורה של נושאי לימוד, לרבות עקרונות השפה, גישת התכנות העומדת מאחוריה, ועוד שורה של נושאים הכוללים את תחביר השפה, אופרטורים, משתנים וסוגי נתונים, משפטי בקרה, מערכים, מחרוזות, רשימות ואוספים, מבנים, ממשקים ועוד שורה של נושאים המרכיבים את השפה. כפי שניתן להעריך מדובר בשפת תכנות מורכבת מאוד, וזאת מאחר והשפה מאפשרת לבצע מגוון רחב של פעולות תכנות, ולבנות יישומים מגוונים עם פונקציונליות מלאה המבוססת על שפת סי שארפ בלבד.

מהם הנושאים אשר יידרשו לי בעבודה כמי שיועסק בסי שארפ?

מדובר בנושאי בדיקות ותכנות כאחד. בתחום הבדיקות תידרש לבצע בדיקות אוטומציה, שהן בדיקות אשר מצריכות ידע תכנותי בסי שארפ על מנת לקיימן. בעשייה איכותית הפעולות עובדות אוטומטית והבודק רק צריך לרשום באגים מבלי להריץ משהו בבדיקה עצמה.

בתחום התכנות – קורס סי שארפ יכשיר את התלמידים לעבוד עם מסדי נתונים SQL ולהציגם על מסך של אתר אינטרנט בהינתן שאילתות מתאימות, הוא ילמד שימוש ב- MULTITHREADING לתזמון אירועים המתרחשים בזמנים שונים, וכמובן – יילמדו נושאים תכנותיים גם ברמת התחזוקה, למשל לאפיין תכונות אירוח של שרת באמצעות WCF.

 

img7

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת