Cyber For You

מכללת CyberForYou מספקת קורס לוחמת סייבר ואבטחת מידע לחטיבות ביניים ותיכונים!

תחרות לוחמת סייבר בין בתי הספר בתחום הסייבר!

קבלת תעודת " בוגר סייבר תיכונים " מטעם
"Cyber For You"

קידום תלמידי בית הספר בתחומי ההייטק השונים!

לימוד מערכות
הפעלה סיסקו

medal
diploma
boss

במסגרת התכנית ,מקבלים המשתתפים את הכלים והידע העדכני ביותר כהכנה לשירות ביחידות המודיעין של צה״ל ובהמשך להשתלבות בתפקידי מפתח בשוק העבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע:

וירטואליזציה Linux Cisco Cyber תשתיות Python

תכנית הלימודים מתרכזת בהקניה של ארבעה צירי למידה מרכזיים:

למידה פעילה ,חשיבה יצירתית והתנסות מעשית

הבנת מבנה המחשב והרשת

פיתוח יכולות ניתוח מערכות ממוחשבות

הקניית ערכי למידה מתאימים ככלי להצלחה בתחום!

idea
networking
analytics (1)
goal

צוות החוקרים והמרצים שלנו מורכב מיוצאי יחידות המודיעין של צה”ל והאקדמיה ומומחי אבטחת מידע בעלי אוריינטציה פדגוגית ודידקטית עתירת ניסיון. מערך ההכשרה מבוסס על מיפוי כל תתי-הנושאים של תחום ההייטק , עקב-אחר-אגודל, עד לרמות העומק הרלוונטיות בהתאמה אישית לכל בית ספר.

בהתחשב במגבלות שעות הלימוד הכיתתיות, החברה מספקת לתלמידיה חומרי לימוד מקוונים רבים בנוסף למפגשים הפרונטליים על מנת להעמיק משמעותית את היקף הידע שלהם.

כותבי התוכניות המובילים, המרצים, שיטת הלימוד המוקפדת, והניסיון הרב אשר הוביל לנוסחאות המצליחות, הם הגורמים העיקריים ליצירת המוניטין של Cyber For you כמומחה בתחום הדרכות ההייטק בארץ ובעולם.

החברה חרטה על דגלה להנגיש את תחום ההייטק לנוער במדינת ישראל, תוך מתן דגש על 3 עקרונות מרכזיים :

הייטק לכולם

היכולת להצליח בתחום ההייטק תלויה בפונטציאל המתבטא ביצירתיות,חשיבה ״מחוץ לקופסא״ והשקעה, אך ללא קשר לפרמטרים המנבאים הצלחה במקצועות הקונבנציונאלים ( מספר יח״ל, ציון פסיכומטרי וכדו׳ ) לכן ,החברה מאפשרת כניסה לכל תלמיד ללא תנאי קבלה מוקדמים! בשיעור הראשון ,על התלמיד בשיתוף פעולה עם צוות המרצים לקבל החלטה על התאמה\אי התאמה לקורס המיועד.

עד הבית

החברה מבצעת את הקורסים שלה בבתי הספר  ,כאשר מבנה הסילבוס מותאם ספציפית לתלמידי חט״ב ותיכון, כך שהתלמידים בגילאים השונים ילמדו על פי סילבוס המותאם להם אישית.

מחיר הוגן

על מנת להתמחות בתחומי ההייטק השונים ,נדרשים נרשמי הקורסים בחברות השונות לשלם כסף רב,עקב כך,נסגרת הדלת למספר רב של מוחות פוטנציאלים המתאימים לתחום. חברת Cyber For You החליטה על מחיר אחיד ,מוזל ומוסכם מראש לכל שעת קורס, המופחת משמעותית ממחיר שעת לימוד במוסדות השונים.

בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לאנשי האקינג מקצועיים ועקב כך עלה בהתאמה הביקוש בקרב הציבור לרכוש את המקצוע המבוקש. בוגרי הקורס נדרשים לגלות מקצועיות, יצירתיות, מיומנות בפתירת תקלות, בעיות אבטחה ופרצות באתרים שונים. קורס האקינג, מקנה ללומדים את כל הכלים הרלוונטיים להצלחה בתפקיד והשתלבות מהירה במקום העבודה כאיש האקינג מקצועי.

אבטחת מידע זהו תחום הגנה הקשור לעולם המחשבים והאינטרנט. בעידן בו ניתן בקלות לפרוץ למחשב הפרטי או העסקי שלכם, דרושים אנשי מקצוע שיילחמו בתופעה. עלינו לזכור כי האינטרנט מוצף במידע סודי רב, וגם מחשבכם האישי הנתון בסכנה עלול להיות קורבן. בימים בהם הכל מתנהל מול המחשב, אנחנו מוצאים את עצמנו חשופים להתקפות ולפריצות. זו הסיבה שאבטחת מידע היא תחום חשוב שיש להתמחות בו באופן מעמיק.

היקף שעות הקורס

כיתות ז׳ – ט׳ – 50 שעות אקדמיות ,25 מפגשים. (ניתן לשינוי בין מוסד למוסד)

כיתות י׳ -י״ב – 50 שעות אקדמיות , 25 מפגשים.(ניתן לשינוי בין מוסד למוסד)

מה לומדים בקורס ?

התלמידים בקורס ירכשו את הכלים המשמעותיים ביותר לצורכי הגנה והתקפה בעולם המחשוב. הנושאים בקורס כוללים את עולם ההצפנות, אסטרטגיות הגנה, חוקי האקינג ועוד. בנוסף, התלמידים בקורס יקבלו את ההכשרה המתאימה למיומנויות פריצה לרשתות תקשורת ולמערכות תקשורת של סלולריים ויישומי אינטרנט. 

תנאים מוקדמים

 1. שליטה בסיסית במחשב
 2. חשיבה יצירתית ומכונות להשקעה
 3. שליטה בסיסית בשפה האנגלית

ניתן לשריין מקום ע”י תשלום דמי מקדמה.
נא להשאיר פרטים בהערות התשלום.

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים!


  למידע נוסף השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

   ההרשמה בעיצומה! השאירו פרטים!


   WhatsApp שלחו לנו הודעת ווטאספ - מענה מיידי!

   נמצאים בסגר? 20% הנחה

   קורס סייבר וניהול רשתות

   עכשיו רק ב- 718 ש״ח

   המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת