תכנית ל-4 שנים אשר תוביל להסמכת CCNA ,תעודה בינלאומית מטעם סיסקו.

התכנית המוצעת היא לשנת הלימודים הראשונה אשר תחשוף את התלמידים לעולם הסייבר, עולם רחב,מעניין ומתפתח.
בשלב זה יוקנו לתלמידים מושגי יסוד בתחום, הם יכירו את עולמות ההתקפה וההגנה, ילמדו הגנות בסיסיות ועוד רבות,כמתואר בסילבוס.
כל השיעורים מובנים על בסיס דוגמאות רבות ותרגילים בכיתה, דרכם יוכלו התלמידים להכיר ולהתוודע אל עולם הסייבר.

תעודה בינלאומית מטעם סיסקו

קידום תלמידי בית הספר בתחומי ההייטק השונים!

לימוד על מערכות הפעלה של סיסקו

diploma
boss

במסגרת התכנית ,מקבלים המשתתפים את הכלים והידע העדכני ביותר כהכנה לשירות ביחידות המודיעין של צה״ל ובהמשך להשתלבות בתפקידי מפתח בשוק העבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע:

וירטואליזציה Linux Cisco Cyber תשתיות Python

תכנית הלימודים מתרכזת בהקניה של ארבעה צירי למידה מרכזיים:

למידה פעילה ,חשיבה יצירתית והתנסות מעשית

הבנת מבנה המחשב והרשת

פיתוח יכולות ניתוח מערכות ממוחשבות

הקניית ערכי למידה מתאימים ככלי להצלחה בתחום!

idea
networking
analytics (1)
goal
צוות החוקרים והמרצים שלנו מורכב מיוצאי יחידות המודיעין של צה”ל והאקדמיה ומומחי אבטחת מידע בעלי אוריינטציה פדגוגית ודידקטית עתירת ניסיון. מערך ההכשרה מבוסס על מיפוי כל תתי-הנושאים של תחום ההייטק , עקב-אחר-אגודל, עד לרמות העומק הרלוונטיות בהתאמה אישית לכל בית ספר.
בהתחשב במגבלות שעות הלימוד הכיתתיות, החברה מספקת לתלמידיה חומרי לימוד מקוונים רבים בנוסף למפגשים הפרונטליים על מנת להעמיק משמעותית את היקף הידע שלהם.
כותבי התוכניות המובילים, המרצים, שיטת הלימוד המוקפדת, והניסיון הרב אשר הוביל לנוסחאות המצליחות, הם הגורמים העיקריים ליצירת המוניטין של Cyber For you כמומחה בתחום הדרכות ההייטק בארץ ובעולם.
בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לאנשי האקינג מקצועיים ועקב כך עלה בהתאמה הביקוש בקרב הציבור לרכוש את המקצוע המבוקש. בוגרי הקורס נדרשים לגלות מקצועיות, יצירתיות, מיומנות בפתירת תקלות, בעיות אבטחה ופרצות באתרים שונים. קורס האקינג, מקנה ללומדים את כל הכלים הרלוונטיים להצלחה בתפקיד והשתלבות מהירה במקום העבודה כאיש האקינג מקצועי.
אבטחת מידע זהו תחום הגנה הקשור לעולם המחשבים והאינטרנט. בעידן בו ניתן בקלות לפרוץ למחשב הפרטי או העסקי שלכם, דרושים אנשי מקצוע שיילחמו בתופעה. עלינו לזכור כי האינטרנט מוצף במידע סודי רב, וגם מחשבכם האישי הנתון בסכנה עלול להיות קורבן. בימים בהם הכל מתנהל מול המחשב, אנחנו מוצאים את עצמנו חשופים להתקפות ולפריצות. זו הסיבה שאבטחת מידע היא תחום חשוב שיש להתמחות בו באופן מעמיק.

  רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים!


  WhatsApp שלחו לנו הודעת ווטאספ - מענה מיידי!

  נמצאים בסגר? 20% הנחה

  קורס סייבר וניהול רשתות

  עכשיו רק ב- 718 ש״ח

  המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת