Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס מנהלי רשת 

MCSE 2016/ MCSA/ MCITP

קורס MCSE הוא קורס יסודי המכסה שורה ארוכה של מערכות מיחשוב ותקשורת של מיקרוסופט ברמה בסיסית. הקורס מיועד  לחשוף את התלמידים באופן מקיף עם עולם המיחשוב והתקשורת, ומבוסס בעיקר על מבואות. לימודי MCSE מיועדים לכל אדם בעל רקע בסיסי מאוד במחשבים, ומעניקים לו את כל המידע הבסיסי אודות מערכות המחשוב והתקשורת של מיקרוסופט. הקורס אינו מיועד להתמחות בתחומים ספציפיים, ועל מנת לייצר התמחות מקצועית יש לקחת קורסים מרוכזים סביב נושאים ספציפיים. קורס זה מיועד בעיקר לחשיפה הראשונית לעולם המיחשוב והתקשורת.

[מי
אנחנו?] — אודות
title-shape1הייטק לכולם

היכולת להצליח בתחום ההייטק תלויה בפונטציאל המתבטא ביצירתיות,חשיבה ״מחוץ לקופסא״ והשקעה, אך ללא קשר לפרמטרים המנבאים הצלחה במקצועות הקונבנציונאלים ( מספר יח״ל, ציון פסיכומטרי וכדו׳ ) לכן ,החברה מאפשרת 2 שיעורי ניסיון ללא תנאי קבלה מוקדמים! בשיעורים אלו על הסטונדט ווהתלמיד בשיתוף פעולה עם צוות המרצים לקבל החלטה על התאמה\אי התאמה לקורס המיועד.

title-shape1מחיר

על מנת לייצר מציאות שבה כל אדם יקבל את הכלים המשמעותיים ביותר לכניסה לשוק העבודה בתחום ההייטק , החליטה החברה על מחיר אחיד ,מוזל ומוסכם מראש לכל שעת קורס, על מנת לאפשר לסטודנטים במהלך הקורס להתרכז אך ורק ברכישת הידע המקצועי .

title-shape1מיקום

במקרים רבים,ועל פי דרישות הארגון,החברה מבצעת את הקורסים שלה בחברות ובארגונים עצמם ,כאשר מבנה הסילבוס מותאם ספציפית לבקשת הארגון, כך שהסטודנטים מקבלים יחס אישי המותאם לאותו מוסד

title-shape1ייעוץ לימודים והכוונה

ם אתם חושבים להתמקצע בתחום המחשבים אתם בוודאי מבררים על אפשרויות הלימוד השונים אשר יקנו לכם את הכלים המקצועיים להשתלב בהצלחה בתחום המחשבים וההיי טק.

title-shape1השקעה

לאחר שבחרתם קורס מחשבים איכותי וודאו כי יש לכם את הפניות להשקיע בו משמעותית. לא די להגיע אל הקורס וללמוד בכיתה, עליכם לשנן, להתנסות, לבדוק ולחקור, רק כך מגיעים לתוצאות טובות ומצליחים בתחום.בתחומי ההיי טק התעסוקה שוקקת והענף דינאמי. על כן קיים ביקוש נרחב להשתלבות בענף בין השאר בעקבות תנאי ההעסקה הגבוהים המתבטאות בעיקר במשכורות גבוהות מהממוצע בשוק. בנוסף מדובר בתחום מאתגר עם אפשרויות שדרוג מקצועי לטווח ארוך בעזרת התמחויות שונות.

נושאים הנלמדים
בקורס/>

במסגרת הקורס נלמדים נושאים כדוגמת מערכות ההפעלה של מיקרוסופט כמו windows xp, windows vista וכדומה. כמו כן נלמדים כל היסודות של רשתות תקשורת של מיקרוסופט, תקשורת מחשבים, תשתיות רשת מחשבים וכדומה. תכנון והקמה של רשתות תקשורת, עיצוב רשת ותחזוקת רשת, חומרה ותוכנה, ניהול משתמשים ברשת, ניהול משאבי רשת ועוד.

קורס לניהול רשתות תקשורת כולל כ180 שעות אקדמיות ובמהלכו מועברים תכני לימוד עיוניים לצד תרגולים מעשיים במעבדות מחשב.בחמישה שלבים לבחירת קורס

למידת כל נושאי הלימוד סביב מערכות המחשוב והרשתות של מיקרוסופט. לימודים אלה כוללים מערכות ההפעלה של מיקרוסופט, יישומי אופיס, בניית רשתות מחשבים ותחזוקתן, אמצעי חומרה ותוכנה ועוד שורה של נושאים בתחום.

[מטודולוגיית
לימוד_>

קורסי IT יכולים לעזור לך להפוך את חווית ההכשרה בענף לקריירה מבריקה כמתכנת, איש מקצוע ברשת, תמיכה טכנית, מומחה אבטחה ועוד.
/>

img7

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת