Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס MVC  

בניית אתר מתקדם בדוט-נט 

תחום בניית האתרים הולך ושועט קדימה בכל עת. אחת השפות המרכזיות והבסיסיות היא דוט נט. אם גם אתה רוצה לבנות אתרים בסביבת דוט נט עליך לקחת קורס MVC. כך תלמד את השפה ויהיו לך הכלים המקצועיים להתמקצעות בתחום

מה זה MVC?

המילה MVC  היא למעשה ראשי התיבות של Model View Controller. זוהי תבנית עיצוב.

תבניות עיצוב הן למעשה מודלים שכבר נבנו ובעיות שכבר נפתרו בעבר. כאשר אנחנו רוצים לפתח אפליקציה או תוכנה חדשה לגמרי, באפשרותנו להתבסס על מודלים קיימים- כך לא נצטרך להתחיל מאפס ולפתור את כל הבעיות שעלולות להתעורר בכוחות עצמנו. תגיות העיצוב חוסכות הרבה מאוד עבודה מיותרת.

מגוון תבניות העיצוב הוא רב כמו מספר סוגי התוכנות והיישומים. ישנם אתרי אינטרנט עמוסים וספרים שלמים שכוללים המוני תבניות עיצוב. עם זאת, למתכנת הממוצע אין צורך להכיר את כולן. קיימות כמה תבניות עיצוב בסיסיות, אשר יכולות להתאים לפתרון בעיות בהרבה סוגים של תוכנות.

אחת מתבניות העיצוב הנפוצה ביותר הינה MVC. התבנית הזו מאפשרת הפרדה כמעט מלאה בין הממשק למשתמש לבין שאר החלקים של התוכנה. בכך, ניתן לתחזק את התוכנה ולתקן באגים ביתר קלות, מבלי לפגוע בממשק; כמו כן, ניתן לעשות שימוש מאוחר יותר בחלקים מן התוכנה. אם נביע זאת במונחים פשוטים, מדובר במעין "הפרדת רשויות" בקוד, אשר מאפשרת טיפול בכל "רשות" בנפרד.

לתבנית עיצוב זו מגוון רחב של שימושים, הן בסביבות מערכת חלונות והן בסביבות WEB. כיום, הרבה מאוד יישומים ואתרי אינטרנט בהם אנו משתמשים עושים בה שימוש.

 

 

 

[התכנית_הזאת
בשבלך] לא?
{ תנאי קדם:

תנאי הקדם להשתתפות ב MVC קורס הינם ידע וניסיון ב HTML, ב HTTP, ובשפת התכנות C#.

{ יתרון מקצועי:

MVC קורס יאפשר לכם אנשי מקצוע המחשבים, מפתחים, מתכנתים ומנהלי מערכות מידע להעמיק את הידע שלכם בתוכנות המבססות על סביבת רשת המתקדמות ובכך להקנות  לעצמכם יתרון מקצועי ותעסוקתי מובהק.

img2
[קצת על הקורס שלנו >
<1> שלושת חלקי ה- MVC

שלושת החלקים של MVC נלמדים מקרוב ולעומק במסגרת קורס MVC. החלק של המודל מטפל למעשה בקריאה ובכתיבה של המידע למסד הנתונים ובכלל הפעולות שמתייחסות אל הליבה העסקית של האפליקציה כמו למשל חישובים שונים, אבטחה וסיסמאות ובכלל כל מה שאיננו תצוגה. חלק של המבט עוסק בכל מה שקשור לתצוגה, הוא זה שמדפיס את ה- HTML ומחליט היכן לשים את המשתנים. החלק האחרון של הבקר הוא זה שמתווך למעשה בין שני החלקים הנ"ל.

<2> מודל מבט בקר

כמובן שיש מגוון תבניות עיצוב ויש מגוון בעיות שונות. עם זאת כן ניתן למצוא מספר תבניות שכוללות פתרונות כלליים עבור מגוון תוכנות. תבניות אלו נחשבות לבסיסיות וראוי להכיר אותן אם עוסקים בעולם התכנות. עובדה שמובילה אותנו לציין שאחת התבניות היותר מפורסמות הינה תבני MVC- ראשי תיבות של מודל מבט בקר.

<3> יתרונות קורס MVC

אין ספק, כי מי שעבר את קורס MVC יוכל להפוך את תהליך העבודה לנוח ומהיר הרבה יותר, ולכן, ישנה דרישה לבעלי ידע ב MVC. כמעט כל ארגון או חברה נדרשת לאנשים בעלי ידע מקצועי על מנת לקצר ולפשט את התהליכים. קורס MVC יעניק לכם בדיוק את הידע ואת היכולת הזו, מה שיהפוך אתכם לשחקנים חמים יותר בעולם העסקי והמסחרי של ימינו.

<5> תבניות עיצוב שונות

קיימות לא מעט תבניות עיצוב מטבע הדברים וספרים רבים שמתארים תבניות אלו שיכולות להיות מותאמות למגוון רחב של בעיות. אולם קיימות כמה תבניות כלליות שמתארות פתרונות כלליים עבור כלל התוכנות. תבניות אלו הן בסיסיות ונלמדות במסגרת קורס MVC , אחת מהחשובות בהן היא כמובן MVC שראשי התיבות שלה הן: Model, View, Controller ובעברית מודל, מבט, בקר.

<4> פרקי לימוד

כאשר עוברים קורס MVC ניתן ללמוד להפריד בין העיצוב לדף התוכן שמעל דפי האינטרנט, ובעצם השיטה מאפשרת לאדם שמפתח את התוכנה להתעסק על כל פרמטר בנפרד, כאשר שינוי נקודתי אינו מצריך שינויים בשאר חלקי הקוד. מכאן שמדובר על הקלה עצומה בעת מציאת בעיות לפתרונות, על ייעול הזמנים ועל אפקטים חדשים אותם ניתן לייעל במגוון פונקציות בתחום.

מה לומדים בקורס MVC
ומה הערך המוסף בצריכתו הפרטנית במקום ללמוד MVC.NET?_>

ב- MVC.NET מוגבל משתמש ה- MVC לעולם הדוט נט, ולא יכול לעבוד בסביבות ווב אחרות כמו ZNF, למשל. לימוד ה- MVC לא בא ללמד אתכם דוט נט אלא את כל השיטה שמאחורי צירוף האותיות הזה: מודל, מבט ובקר. יינתנו דוגמאות הנוגעות לכל תחומי המחשוב, חלונאיים וגם ווביים כאחד. המשמעות היא שכאשר תצטרכו להגיש קורות חיים, דיי לרשום בוגר קורס MVC בשביל להיקלט בכל סוגי סביבות העבודה ולהיקלט שם טוב, מבלי שיהיו לכם הפתעות במהלך ימי עבודתכם הראשונים.

/>

img7

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת