Cyber For You- מרכז להכשרת עובדים למקצועות ההייטק

קורס Javascript  

כולל JQuery

שולטים ב – javascript? רוצים לדעת יותר? לקבל יותר ידע וכלים? ליהנות משליטה מתקדמת ולהוביל פרוייקטים משמעותיים בתחום? הצטרפו אל קורס javascript מתקדם ותוכלו גם אתם להפוך לחלק מנבחרת המתכנתים המובילים בתחום

[מה זה
Javascript?]

Javascript היא שפת תכנות מובילה ומאוד פופולארית המיושמת כמעט בכל אתר בו אתם מבקרים. שפה זו מאפשרת ביצוע שורה של פעלות חישוב, עיצוב, ותקשורת בין מרכיבי האתר השונים, ומהווה תשתית בסיסית אותה מחוייב להכיר כל מי שמתעסק בעולם בניית האתרים. שפת תכנות javascript משמשת מעין אלמנט משלים לשפת הבסיס HTML, בדיוק כפי ש CSS מהווה מרכיב חשוב נוסף בתהליך הבנייה של אתרי אינטרנט. על אף הדמיון בשם לשפת JAVA, בפועל מדובר בשתי שפות תכנות שונות לחלוטין.

[יחסי הגומלין בין ג'אווה סקריפט ו- HTML

2 שפות משלימות. פונקציות הג'אווה סקריפט משולבות, בסופו של דבר, בקוד HTML. המחלקות במבנה HTML ריק הן מחלקת הראש (HEAD) ומחלקת אזור התכנות העיקרי של HTML (BODY). כפי שבאחרונה מרוכז כל ה- HTML בקוד, בראשונה (HEAD) מרוכזים כל הסקריפטים של ג'אווה סקריפט אותם נלמד במסגרת קורס JavaScript מתקדם. למותר לציין כי לאחר לימוד קורס JavaScript  מתקדם תוכלו לשדרג כל אתר אינטרנט שבניתם בעבר, ולסייע לאתרים קיימים של חבריכם להתקדם ולהחזיק בפונקציות חכמות שישפרו את יעילות האתר. t מתקדם

שפת javascript היא שפת תסריט שבאמצעותה ניתן ליצור יישומי אינטרנט מתקדמים. כיום רוב אתרי האינטרנט נעזרים בשפה זו ועושים בה שימוש רחב היקף. שפה זו פותחה בשנת 1995 ומאז התווספו אפשרויות רבות שעד אז לא היו קיימות ב- HTML. קורס javascript מתקדם נועד להכשיר מפתחי מערכות לשימוש במערכות צד שרת ועוסק בעיקר בפיתוח על ידי Node.js. למטרות אלו, המשתתפים בקורס מכירים בסיסי נתונים כדוגמת MongoDB וספריות כגון Express ו –Restify.

img2
[קצת על
הקורס שלנו/>
<1> מה לומדים בקורס?

בין הנושאים שנלמדים בקורס: ניתוח מערכות WEB, תכנות מונחה עצמים, עיצוב UML, קודים, בסיס נתונים MONGODB, כלים שונים לביצוע מגוון בדיקות ועוד נושאים רבים אחרים. כל הנלמד בקורס יגובה על ידי ניסיונות שונים ומגוונים בסביבה פעולה.

<3> העשרה

כאשר מבקשים לבנות ת Single Page ו-Web Applications ע"י קוד אפקטיבי וקל לתחזוקה, אין זה מספיק להכיר את השפה כפי שניתן להתוודע אליה בקורס הבסיסי, אלא יש לעבור את הקורס המתקדם, בו מעמיקים בהבנת המבנה של javascript  ואף מקבלים כלים שעל ידם  ניתן ליצור מבני קוד יותר נכונים. כמו כן מי שעומד לעבור קורס שכזה צפוי להתוודע אל הנושאים הבאים: Promises, JavaScript design patterns,, Best practices ועוד. לסיכום נציין שמדובר על קורס חשוב  עבור מי שמבקש להיות בקיא בתחום ומבקש להפיק הרבה יותר. כמו כן  סה"כ מדובר על כמה מפגשים כאשר התמורה מאוד  גדולה. רס javascript מתקדם

 

<2> תכנית הלימודים

קורס javascript מתקדם חושף את הסטונדטים לשפת הקוד JavaScript  כאשר הם לומדים בצורה הדרגתית את תבניות התכנות הקלאסיות לרבות מערכות צד השרת אשר כתובות בשפה זו. בשלבים הבאים, מתקדמים הסטונדטים אל פיתוח קודים שרצים בצד השרת ונעזרים ב- Node.js. במקביל הם נחשפים אל מגוון רחב של כלים לניהול מרכיבים בדפי האינטרנט. לאחר מכם, בוחנים הסטונדטים את הכלים לביצוע בדיקות ותיעוד למערכות שפיתחו. בנוסף ,הלמידה מתמקדת בדרכים לאפיון וניתוח של מערכות ווב שפותחו על ידי שפת התכנות והכלים שנלמדות במשך הקורס, למטרות אלו נעזרים התלמידים בדוגמאות מעשיות רבות ומגוונות.

[מתכונת הלימודים
ונושאי לימוד_>

הקורס כולל מאה וארבעים שעות לימוד אקדמיות שנפרשות על גבי עשרים ושמונה מפגשים שנערכים פעם בשבוע בשעות הערב. השיעורים כוללים הן הרצאות עיוניות והן תרגולים מעשיים לצד התנסות בעקרונות התכנות השונים. בנוסף על התלמידים לבצע מטלות בין השיעורים ולתרגל את חומרי הלימוד של הקורס בבית באופן עצמאי.

נושאי הלימוד של הקורס כוללים בין השאר טיפול בתקלות בתכנות, קודים בשרת צד, בסיס הנתונים MongoDB, כלים ליצירת תיעוד למערכת, כלים לביצוע בדיקות, אפיון וניתוח מערכת ווב, שימוש ב- Cookies, ניתוח ועיצוב ב- UML, תכנות מונחה עצמים, מושגים ב- Web Application, מרכיב פרוטוקול תקשורת HTTP, שימוש ב- Express.js בפיתוח וכן הלאה. כל קורס מציב תנאי קבלה שונים בקרב המועמדים, תלוי באופי של הקורס ובמוסד הלימודים שבו הוא מועבר.

חלק מהקורסים דורשים ידע קודם בשפה של JavaScript לצד יכולת קריאה והבנה של טקסטים טכניים בשפה האנגלית. קורס javascript מתקדם

ראשית נציג ש javascriptהינה שפת תסריט מונחית עצמים, בשפה זו נהוג לעשות שימוש רב על מנת שניתן יהיה לאפשר לדפדפן להפעיל קוד שמוטבע בתוך דפי האינטרנט. כל מי שבקש לבנות אתרים, חייב שיעבור קורס זה  והוא בעיקר מיועד עבור מי שמבקש לכתוב קוד צד לקוח במגוון אתרים וזאת ללא קשר אם הקוד כתוב בשפת PHP, או שמא הוא כתוב בשפה אחרת. באופן כללי ניתן לומר שמדובר על שפה חשובה שיש להכיר, במיוחד אם מבקשים לכתוב קוד צד לקוח שיודע להשלים את היכולות של קוד צד רשת.

שפת תכנות javascript הינה שפת תכנות המכונה שפה מבוססת אובייקטים. שפה זו מחולקת חלוקה פנימית לאובייקטים שונים וכל אובייקט מייצג מכלול שלם של פקודות, תכונות, פונקציות או תווים. בזכות תכונות אלה של שפת התכנות יכולים להשתמש בה מתכנתים העובדים ברשת האינטרנט על מנת לשתול קטעים טקסטואליים בעמודים של אתרי אינטרנט שונים ובכך הופכת אותם לדינמיים יותר, מעניינים יותר ובעלי אפשרויות רבות יותר. בנוסף שפה זו רגישה לאותיות גדולות וקטנות.

כל קורס בתכניות שלנו כולל :

<פרודוקטיביות>
0%

הצטיידו בעקרונות הליבה ובתהליכים הנדרשים לפרויקטים זריזים מצליחים.

<אנגלית>
0%

כאן יש לך הזדמנות ייחודית לשפר את כישורי השפה הטכנית באנגלית.

<קריירה>
0%

אחוז בוגרים גבוה מאוד שמשתלב במהירות בשוק העבודה

<new generation

developers

/>

[ מה כוללת רכישתכם?_ ]
emailמרצים בכירים מהתעשייה

צוות ההוראה המקצועי שלנו מורכב  ממרצים מהשורה הראשונה שעובדים בתעשייה בעלי הידע המעודכן ביותר.

counter2שירות לקוחות אדיב

יש לכם בעיות כלשהן במהלך הקורס?שירות הלקוחות שלנו זמין בעבורכם בצ׳אט אונליין 14 שעות ביממה.

counter3שיעורים פרקטיים
הקורס מורכב משיעורים פרקטיים תרגול עבודה מעשי-פחות תיאוריות כלליות ויותר ביצוע מצד התלמיד.
counter4שאלונים ועבודות תרגול

אנו עובדים עם מעבדות תרגול מתקדמות בקורסים השונים לתרגול עצמאי אחרי השיעור. 

[מה
הולכים
ללמוד
בקורס_ ]
01/ מבוא ל-Javascript
02/ Hello World
03/ משתנים ב-Javascript
04/ תנאי If-Then-Else ב-Javascript
05/ לולאות ב-Javascript
06/ פונקציות ב-Javascript
07/ Chars
08/ מערך Array ב-Javascript
09/ Matrix
10/ אובייקט History
11/ אובייקט Location (שורת URL)
12/ RegEx in JavaScript
13/ Validations
14/ Images
15/ Threads
16/ Cookies
17/ Exception Handling
18/ עבודה עם טקסטים - String
19/ עבודה עם תאריכים ב-Javascript
20/ פעולות מתמטיות ב-javascript
21/ אובייקט מסוג Boolean
22/ אובייקט מסוג מספר- Number
23/ פונקציות כלליות ב-Javascript
24/ אובייקט Screen
25/ אובייקט Navigator
26/ אובייקט Location (שורת URL)
27/ אירועים - Event ב-Javascript
28/ DOM
29/ AJAX
30/ JSON
31/ OOP
32/ jQuery
33/ Debugging in JavaScript
34/ פרוייקט גמר - קורס Javascript
[לא קל
להתחיל משהו
לגמרי
מההתחלה.../>
שם מלא :*
מס׳ טלפון :*
כתובת מייל :
הודעה :

נמצאים בסגר? 20% הנחה

קורס סייבר וניהול רשתות

עכשיו רק ב- 718 ש״ח

המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת