Cyber For You

קורס CCNA של סיסקו - תקשורת למתקדמים

אנשי מחשבים? מחפשים להתמקצע ולרכוש כלים נוספים בתחום המיחשוב? אין ספק שהעולם הדיגיטלי עודו ממשיך להתפתח בצעדי ענק. מה שבהחלט יוצר ביקושים לאנשי מחשבים מקצוענים לצורך בנייה ותחזוקה של רשתות, תוכנות ואתרים. אחת החברות הגדולות והמוכרות בתחום המחשבים היא סיסקו,מציעה מערכות שונות לארגונים בארץ ובכל רחבי העולם.

קורס סיסקו

אחת ההסמכות של חברת סיסקו היא ccna שמוענקת לאחר סיום מוצלח של מסגרת הלימודים הרלוונטית. זאת רק אם מדובר על מוסד לימודים שעובד מול חברת סיסקו העולמית וקיבל את אישורה ללמד את חומרי הלימוד הרלוונטיים, לבחון את התלמידים בסיום הקורס, ולהעניק את התעודה לעומדים בדרישות. חברת סיסקו- CISCO העולמית היא ללא ספק החברה המובילה בעולם התקשורת. הכשרה של סיסקו מאפשרת לכם לעשות צעד עצום נוסף אל עבר התמקצעות מושלמת בעולם התקשורת בפרט ובעולם ההייטק בכלל. אנו ממליצים על קורס CCNA   כקורס מוביל בתחום זה, קורס שפותח דלתות, מרחיב אופקים ולמעשה מאפשר לכם להוביל קדימה. בואו להכיר אותו מקרוב.

Ccna הנן ראשי התיבות Cisco Certified Network Associated. בקורס לומדים מיתוג (מלשון מתג ולא מותג) וניתוב רשתות. העולם הגלובלי מסתמך בעיקרו על רשתות, וכמוהו גם מקום העבודה. גם מקומות עבודה שהם במהותם לא עוסקים בהייטק, כמו הוצאות לאור, חברות טכנולוגיות מכשירים וכד’ – זקוקים לבניית רשת פנימית בה ניתן לתקשר זה עם זה באמצעות מחשבים ללא תלות באינטרנט: מדובר ברשת אינטרה-נט פנימית. יחד עם זאת, היא נדרשת לחיבור לאינטרנט. הסמכת ccna מאפשרת לתלמיד הן לבנות את הרשת הפנימית והן לדעת  לנתב אותה לאינטרנט.

מקומות עבודה

בוגרי הסמכת ccna יוכלו להשתלב בחברות ומשרדים מרובי מחשבים המסתמכים על ראוטרים והאבים לניתוב מידע פנימי ביניהם, ענקיות תוכנה וחומרה, וכל מקום בו רשת המחשבים היא נדבך מרכזי בעבודה ולא מחשב ככלי עבודה ברמת הפרט. עם חלוף השנים – מקומות עבודה מסוג כזה הולכים ומתרבים בשל הבנת הצורך שבאחזקת רשת פנימית ארגונית ללא קשר לסוג או לנושא בו עוסק המשרד המדובר.

הסמכת ccna ניתנת לאחר השתתפות בקורס CCNA שמהווה הסמכה בתקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו העולמית. הקורס מקנה למשתתפים ידע מעמיק ורחב בתחום העיוני ובתחום המעשי בתחזוקה, התקנה, הגדרה, טיפול במתגים ונתבים, תיקון רשתות והיכרות עם פרוטוקולי IP. הלימודים בקורס נועדו בין השאר להכין בצורה המרבית את הסטודנטים לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים של חברת סיסקו, שמזכים את העוברים בהצלחה בתעודת CCNA- CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE.

למה ללמוד קורס CCNA?

במהלך הקורס נלמד על שרתים, נתבים, תחזוקה, טיפול במתגים, רשתות שונות והיכרות מעמיקה עם כל אלו מכל ההיבטים האפשריים. עבור מי שתקשורת היא בדמו מדובר בידע עצום וחשוב ביותר. ללא הידע הזה לא ניתן לתפעל, לטפל, לתחזק או לעשות כל פעולה משמעותית על גבי נתב או מתג או שרת של סיסקו. מכיוון שסיסקו העולמית מספקת את רוב המוצרים הללו וגם לוקחת עליהם חסות של שירותים לא ניתן לרכוש את הידע הזה בשום מקום בעולם.

בין מסלולי הלימוד השונים שתוכלו לפגוש במוסדות הלימוד: מסלול CCNA EXPRESS , CCNA מנהל תשתיות, CCNA Safe –Trac, ניהול ותפעול רשתות תקשורת CCNA, CCNA – Cisco Certified Network Associate ועוד ועוד.

מה כוללת ההסמכה?

ההסמכה מקנה את היכולת המקצועית לתפעל ולהגדיר ולאתר תקלות ברשתות. תחום ניהול רשתות הוא תחום שדורש ידע רב והתמצאות נרחבת לצורך הגדרת הרשתות ולצורך איתור תקלות שעלולות להתרחש.

תוקף ההסמכה

בשביל לעסוק בתחום יש צורך להיות בעלי הסמכה תקפה. ההסכמה תקפה למשך שלוש שנים מעת קיום הלימודים. לאחר מכן יש צורך לחדש את ההסמכה בשביל להמשיך לעבוד בתחום.

כל תלמיד נהנה מידע תיאורטי ומעשי גם יחד

במסגרת הלימודים נחשפים התלמידים לחומרים ברמות מורכבות מאוד על מנת לקבל הן ידע תיאורטי והן ידע מעשי במגוון חשוב ורחב מאוד של תחומים ייעודיים.צבירת ידע רב בכל הקשור להתקנות, לעבודות תחזוקה, להגדרות, לטיפול בנתבים, לטיפול במתגים, לתיקון של רשתות, ולהיכרות עם פרוטוקולים מסוג IP..

מטרות הקורס

עיסוק בתקשורת נתונים של חברת סיסקו מחייבת רישיון מטעם החברה הניתן למי שעמד במבחני ההסמכה של החברה והראה את הידע שלו בטכנולוגיית החברה. קורס CCNA מהווה קורס הכנה אופטימלי המגדיל את סיכויי ההצלחה במבחני ההסמכה בצורה ניכרת.

במהלך הקורס לומדים התלמידים את כל רזי  הטכנולוגיה והתפעול של הקורס וכן פותרים תרגילים וסימולציות של מבחני ההסכמה. הקורס מהווה מקום בו התלמיד יכול להתנסות בטכנולוגיה ולכן נחשב לקורס הטוב ביותר לקראת מבחני ההסמכה למוסמכי סיסקו.

למי מתאימה הסמכת ccna

הנושא של תקשורת נתונים הינו רחב וכולל בתוכו נושאים ותחומים רבים נוספים. לכן הקורס מתאים לכל מי שקשור לעולם המחשבים – אנשי IT, טכנאים מחשבים, אנשי תמיכה טכנית, מתקיני חומרה ו/או תוכנה ובעצם כל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו ולהרחיב את האופקים גם לתחום של תקשורת נתונים. כמובן שמי שמחליט לעשות כך ייגש לקורס או הסמכת ccna רשמית של סיסקו.

  ההרשמה בעיצומה! השאירו פרטים!


  WhatsApp שלחו לנו הודעת ווטאספ - מענה מיידי!

  נמצאים בסגר? 20% הנחה

  קורס סייבר וניהול רשתות

  עכשיו רק ב- 718 ש״ח

  המכללה רשאית להפסיק את מחיר ההנחה בכל עת